Studenti | Školní foto

Ke vzpomínkám na zlatá středoškolská léta si přiložte i fotky svých studentských lásek, obíbených učitelů, kamarádů a kamarádek…

   Focení na školách jsem se v minulosti bránil a považoval jsem to za docela nudnou a ne moc tvůrčí práci… Ale po několika letech focení na gymplu, pajďáku, obchodce nebo zdrávce jsem ten svůj názor změnil. Když se studenti ovážou a chtějí se fotit, tak mě to baví velmi… A zvláště pak u těch tříd, které si na každý rok připraví nějaké vtipné téma (hippies, 60.léta, lolitky, atp.) a vybaví se zajímavými kostýmy a rekvizitami. To je pak „prča“ oboustranná !

Z vlastních zkušeností vím, že se k fotkám ze studentských let budete vracet celý život.

A nemám na mysli ty hromadné celotřídní fotky – ty jsou v podstatě každý rok stejné ( ikdyž i ty společné fotky se snažím dělat v různých variantách, ne jenom na těch obligátních lavičkách…)

Jde o ty fotky ve skupinkách nebo ve dvojici, na kterých se necháte zvěčnit v těch běžných nebo šílených pózách se svými kamarády a kamarádkami, případně se svou školní láskou.

Ostych tady nemá místo!

Čím víc se bude blbnout, tím víc to focení bude bavit vás i mě! (viz galerie)

      

Pokud Vaše škola focení neorganizuje nebo se rozhodnete jako jedna třída, že byste chtěli takové focení podstoupit, zavolejte mi nebo napište, přijedu k Vám na školu nebo na vybrané místo a můžete si sérii „školních“ fotek nafotit samostatně.

Za focení se nic neplatí, platí se pouze ty fotky, které si ve své webové galerii vyberete a objednáte…